اعانه دهید

ما با هم یکجا نیروی روشنایی هستیم

کمپاین برای حمایت

نقشه راه افغانستان برای صلح

کمپین تاریخی نقشه راه افغانستان برای صلح (ARM4P) اولین ابتکار در نوع خود است که با رویکردی جامع و از پایین به بالا، صدای هر افغان را، چه در افغانستان و چه در سطح جهان، ترویج می‌کند و یک افغانستان واقعاً صلح‌آمیز و مرفه برای زمان حال و برای نسل های آینده ایجاد می‌کند.

در طول دو دهه گذشته، راهبردهای زیادی در افغانستان اجرا شده است، اما نتایج نشان داده است که اکثریت این سیاست ها به ناکامی انجامیده اند. به صفت یک پیشآهنگ، حرکت بزرگ ملی افغانستان GNMA) ) یک مجمع گسترده و متنوع از افغان ها را متحد کرده است که صدای آنها تا کنون سرکوب شده بود. ما از شما درخواست می کنیم و بر آن تکیه می کنیم تا به مردم افغانستان کمک کنید تا موفق شوند که صدای شان انعکاس یافته و شنیده شوند.

ما، حرکت بزرگ ملی افغانستان، متعهد به حفظ دستاوردهای با ارزش گذشته و کمک به تغییر مسیر به سوی یک موفقیت تاریخی برای افغانستان و منطقه هستیم.

ما به حمایت مالی شما نیاز داریم

برای جمع آوری، سازماندهی، نوشتن، چاپ، توزیع، و ترویج نقشه راه تاریخی افغانستان برای صلح (ARM4P) به عنوان صدای تشکل منسجم مردمی ملت افغان.

برای ترویج و حمایت از پیام ARM4P به جامعه جهانی و دیگر تآثیرگذاران از طریق رسانه های اجتماعی، پلت فرم های آموزشی، کنفرانس ها و وبینارها.

برای ساختن اولین مرکز منطقه ای عالی افغانستان در رهبری (ARCEL) در کابل، افغانستان تحت حمایت حرکت بزرگ ملی افغانستان.

هنر برای هدف

به‌عنوان تقدیم به نقشه راه افغانستان برای صلح، آثار هنری یادبودی را در نسخه محدود خریداری کنید.

خرید شما در ایالات متحده کسر مالیات است!

کمک مالی ARM4P

کمک های مالی به طور مستقیم از تهیه و تولید ARM4P حمایت مالی و پشتیبانی می کند. لطفاً مستقیماً با ما تماس بگیرید و تیم کمپاین ما از پاسخگویی به سؤالاتی که ممکن است برای عضویت در این پروژه تاریخی لازم باشد، خرسند خواهد بود.

به تیم ما بپیوند

ما در حال حاضر به دنبال داوطلبانی هستیم که به جمع آوری کمک مالی، ترویج و آگاهی بخشی به این پروژه کمک کنند. ما دوست داریم که به تیم ما بپیوندید تا با وقت و مهارت های خود از این تلاش حمایت کنید!

لطفا با ما در [email protected]  تماس بگیرید

علت مشکل و راه حل موثر آن

در این زمان مملو از مشکلات، مردم افغانستان از خود می پرسند که آینده چیست؟ آنها آرزوهای زیادی برای یک افغانستان مرفه، برای یک کشور طولانی مدت صلح آمیز و با ثبات بدون هیچ گونه دخالت قدرت های خارجی داشتند. 20 سال گذشته فساد و سوء مدیریت چیزی است که آنها مطمئناً می دانند که بخشی از صفحات تاریک تاریخ کشورشان خواهد بود. پس از 40 سال جنگ و ویرانی، حرکت بزرگ ملی افغانستان GNMA  به عنوان صدای مردم افغانستان، اکنون بهترین حامی و پشتیبان برای مردم افغانستان برای آینده ای روشن تر است GNMA . در کنار مردم قهرمان افغانستان به سوی صلح و رفاه ایستاده است.

برای اولین بار در تاریخ افغانستان، بزرگترین گردهمایی احزاب سیاسی، جوامع مدنی، نهادهای مذهبی، فرهنگی و اجتماعی، شوراهای قبیله ای و هزاران تن از بزرگان و روشنفکران مستقل مذهبی و قومی، همه گرد هم آمده و حرکت بزرگ ملی فغانستان را ماحول یک محور و یک شورای رهبری تشکیل دادند. آنها متوجه شده اند که افغانستان در این لحظه با بزرگترین چالش های بحرانی خود روبروست. آنها می دانند که مسئولیت اخلاقی و تاریخی دارند تا هر کاری که ممکن است انجام دهند تا کشور زیر چرخه جنگ ها و ویرانی ها نرود و با همه کسانی که می خواهند حقیقتآ و صادقانه به مردم افغانستان خدمت کرده و دستاوردهای مثبت آنها را تقویت کنند، تعامل کنند. و کمک به ایجاد یک کشور آزاد و صلح آمیز که در آن شرایط برای توسعه سریع و زندگی مرفه برای همه شهروندان آن تضمین شود.

 حرکت مردمی GNMA و رهبری آن، صدای مردم افغانستان را با حمایت کامل مردم افغانستان از تمام گوشه و کنار کشور، از روستاهای دور افتاده تا شهرهای بزرگ، نمایندگی می‌کند GNMA . موظف است تا برای هدایت افغانستان برای غلبه بر این وضعیت دشوار کمک کرده و در کشاندن ملت به مسیر اتحاد و آشتی مؤثر باشد و یک سیستم حکومتداری واقعی تحت حکومت مردم سالاری اسلامی را تقویت کند، سیستمی که هر افغان از حقوق و مسئولیت ها مساوی برخوردار باشد.

آرمان های GNMA در سند “میثاق” حرکت حک شده است و رسالت ما در مبانی فکری و اصول فعالیت GNMA نوشته شده است. لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه “درباره… ” مراجعه کنید.

ریشه های اصلی ناکامی های 20 سال گذشته در افغانستان چه بوده است و راه حل های این مشکل ریشه دار چیست؟  

فقدان اصول بنیانگذار!

به منظور انتقال افغانستان از یک سیستم فاسد، تمامیت خواه، قانون گریز و ممثل یک دیموکراسی قلابی که در 20 سال گذشته بر افغانستان حاکم بود، به یک شکل پیشرفته تر به طرف مردم سالاری اسلامی و حکومتداری مطابق با قوانین اسلامی، اینها اصولی هستند که GNMA به آن تمرکز کرده است:

پنج اصول  حرکت بزرگ ملی افغانستان

 استفاده از تفکرات استاد نوآور

ایجاد نقشه راه برای صلح

 توسعه رهبری موثر

 ایجاد قدرت سیاسی

ایجاد بستر اسلامی ملی

 

توجه: برای درک کامل دلایل اصلی خرابی ها و راه حل های آنها، و برای درک عمیق تر از پنج اصل، لطفاً برای دسترسی به مقاله سفید مقدمۀ GNMA  در مورد این موضوع با ما تماس بگیرید. می توانید با ما در [email protected] تماس بگیرید.

دوستان راهبرد صلح برای افغانستان

فریده پاینده، سلانیک مومند، قاسم ترین، کمبرلی کیل، راس سمارت، رونالد لونازین، اناکی میندیزونا، عبدالل پوپل